„PUPA“ Vamp Extreme blakstienų tušas

IMG_8251-001

Šiandien mano tinklaraštyje dar viena blakstienų tušo apžvalga. Galbūt keista, bet niekada nesu bandžiusi „PUPA“ kosmetikos, nors ji kosmetikos parduotuvėse yra jau labai seniai, visada atkreipia dėmesį savo pakuotėmis ir dizainu, tačiau vis suabejodavau ar tikrai verta pabandyti ir pasirinkdavau kitą kosmetikos gamintoją. Tačiau pasibaigus mano mylimam blakstienų tušui „Maybelline“ Lash Sensational, sugalvojau, kad norisi išbandyti kažką naujo ir iš gausybės Pupos siūlomų tušų išsirinkau tankinamąjį Vamp Extreme.

Taigi, pradedant nuo tušo pakuotės tai ši ganėtinai didelė, sidabrinės spalvos, todėl atkreipianti dėmesį. Man ji atrodo gražiai, tarytum kokio prabangesnio blakstienų tušo. Blakstienų šepetėlis taip pat pakankamai didelis, silikoninių šerelių, lankstus.

 

IMG_8252

IMG_8272-001

Tušas blakstienas atskiria, yra intensyviai juodos spalvos. Šepetėlis puikiai pasiekia ir blakstienų kampučius. Tačiau negaliu pasakyti, jog pavadinčiau šį tušą labai tankinamuoju, na žinoma, kažkiek apimties jis suteikia, tačiau tam didesniam apimties efektui išgauti būtini du sluoksniai. Blakstienų tušas netepa vokų, netrupa. Norint nuvalyti, nesunkiai tai padarysi akių makiažo valikliu.

IMG_8283-001.JPG

Todėl galiu sakyti, kad tai tikrai neblogas tušas, tačiau galbūt ne toks jau extreme kaip teigia gamintojas. Išbandžiau, nenuvylė, tačiau ir nenustebino. Ar pirkčiau antrą kartą abejoju, juk parduotuvėse tiek blakstienų tušų ir visus juos norisi išbandyti…

Privalumai:

  • Atskiria, pailgina
  • Netepa, netrupa

Trūkumai:

  • Norint didesnės apimties reikia sluoksniuoti

Kaina: iki 15 eurų

Kur galima įsigyti: Kosmada, Kristiana

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s