SALERM serumas ampulėse silpniems ir pažeistiems plaukams

Grįžtu su dar vienu įrašu apie plaukų priežiūros priemonę „Salerm“ serumą ampulėse. Galiu pasakyti, kad ši priemonė mane labai nuvylė. Ir papasakosiu kodėl. Visų pirma, pati tokios priemonės tikrai nenusipirkčiau pažiūrėjus į jos sudėtį, ten nelabai kas gero plaukams nematyti. Ampules gavau dovanų. Iš pažiūros stiklinės ampulės gal ir atrodo rimta priemonė, galinti „pagydyti“ vargšelius nualintus plaukus.

IMG_6466.JPG

Pakuotėje yra 4 ampulės. Jų turėtų užtekti keliems kartams, priklausomai nuo plaukų ilgio vieną ampulę galima naudoti dviems kartams. Atidarius ampulę ir tepant plaukus iškart jaučiasi, kad produkte yra nemažai alkoholio. Ir kvapas toks tarsi spiritinis. Tad vargu ar jis pasitarnautų gelbstint silpnus ir pažeistus plaukus, kaip tik juos dar labiau išsausins. Įtrynus serumą į plaukus ir juos išdžiovinus plaukai netampa nei švelnesni, nei minkštesni. Tiesiog šiek tiek labiau žvilga. Poveikio jokio, produktas tikrai nevertas dėmesio. Nekyla ranka sunaudoti likusią paskutinę ampulę.

Žodžiu, apeikite šią priemonę dideliu ratu. Manau tikrai, kad galima rasti kitų ampulių už tokią pačią kainą, tačiau suteikiančių didesnį poveikį. Produktas tikrai įrašyčiau į juodąjį sąrašą. 😀 Jeigu esate išbandę, būtų įdomu žinoti ar pasiteisino Jums.

Privalumai:

  • Jokių

Trūkumai:

  • Jokio poveikio
  • Produkto cheminė sudėtis

 Kaina: iki 8 eurų

Kur galima įsigyti: Vitrina Pro parduotuvėse

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s