COLLISTAR Infinito blakstienų tušas

Šį kartą dar vienas įrašas apie daugumos merginų kasdien naudojamą makiažo priemonę – blakstienų tušą. Italų kosmetikos Collistar tušus esu jau naudojus, tiek Collistar Shock tušas, tiek Collistar Design patiko. Tušai tikrai kokybiški puikiai atliekantys savo darbą, kas žadama visada ir buvo padaroma. Labai daug pagyrų girdėjau ir apie Collistar Infinito tušą, kuris turi tankinti, storinti ir užriesti. Man patinka išbandyti naujus tušus, kadangi jie ir iššsinaudoja gana greitai, galima sau leisti jų įvairovę. Retai kada perku du kartus tą patį tušą.

IMG_6087-001.JPG

Tušo pakuotė daili, auksinė su juodomis detalėmis. Šepetėlis guminis, turi skirtingų ilgių šerelius. Trumpesniais šereliais užtepamas tušas, o ilgesniais šereliais blakstienos iššukuojamas ir atskiriamos. Šepetėlis patogus, puikiai „prieina“ prie blakstienų. Tušas geresnį įspūdį paliko pastovėjęs apie dvi savaites, kuomet masė įgavo šiek tiek klampumo.Kaip ir visi mano mėgiami tušai, šis nėra natūralaus efekto. Suteikia daug apimties, net šiek tiek lipina blakstienas, bet taip pat jas ilgina. Yra intensyvios juodos spalvos. Taip pat neblogai užriečia blakstienas. Tušas netrupa, išsilaiko gerai. 

IMG_6083-001.JPG

IMG_6103.JPG

img_6100-001

img_6106-001

Apibendrinant galiu pasakyti, kad tušas man patiko, deja, kaina yra ganėtinai aukšta. Labiau apsimoka pirkti šį tušą rinkinyje, kuomet būna su kosmetine, akių pieštuku ar kitu priedu. Jeigu norite išbandyti brangesnį tušą ir svarstote, kokį reikėtų rinktis,manau šitas yra neblogas variantas, neveltui net douglas.lt puslapyje šitas tušas įvertintas penkiomis žvaigždutėmis.

Privalumai:

  • Intensyvi juoda
  • Patogus šepetėlis
  • Ilgina ir tankina

Trūkumai:

  • Aukšta kaina
  • Šiek tiek lipina blakstienas

Kaina: apie 26 eurai

Kur galima įsigyti: Douglas

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s