DIOR Diorshow akių pravedimas

Šį kartą apie mano labai mėgstamą makiažo priemonę – akių pravedimą (eyelinerį). Akių pravedimas puikiai pasitarnauja kasdieniniam makiažui, kuomet nesinori naudoti šešėlių, paryškinu blakstienų augimo liniją ir man to užtenka, ryškesni, vakariniai makiažai taip pat neapsieina be akių kontūro pravedimo. 

img_4906

Esu jų išbandžius ganėtinai daug, bet neretai pasitaiko, jog pravedimas neišsilaiko ilgai, tepasi ir pan., o ir pati plunksnelė kartais būna nepatogi. Šį kartą papasakosiu apie Diorshow juodos spalvos akių apvadą. Pirmiausia, noriu pagirti plunksnelę – aplikatorių, kuri labai palengvina darbą. Ją galima reguliuoti, nubrėžti labai plonas linijas, o jei reikia ir storesnes. Spalva intensyvi juoda, kuri savo intensyvumo nepraranda naudojant ir ant šešėlių. Pravedimas greitai išdžiūsta, o kas svarbiausia neatsispausdina ant vokų, puikiai išsilaiko visą dieną, nepraranda intensyvumo. Pravedimas man  šiek tiek primena turėtą iš  „Artdeco“, tačiau jis buvo ne toks ryškus, o ir išsilaikydavo trumpiau. 

Priemonė tenkina mano poreikius ir ja džiaugiuosi, tačiau kaina tikrai didelė, būtų puiku atrasti kažką panašaus flomasterinio tipo, kas taip pat puikiai išsilaikytų ir būtų patogus naudoti, bet daug prieinamesnės kainos. Šį akių pravedimą naudoju apie 5 mėnesius, nors jo yra tik 1,1 ml ir jis puikiai tarnauja, priekaištų jam neturiu,  tačiau ar pirksiu dar kartą abejoju dėl aukštos kainos.

Privalumai:

  • Puikiai pigmentuotas
  • Ilgai išliekantis
  • Patogus aplikatorius

Trūkumai:

  • Aukšta kaina

Kaina: apie 37 eurai

Kur galima įsigyti: Douglas, Kristiana

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s