URIAGE Hyseac SOS pasta spuogeliams

Po didelės pertraukos sugrįžtu su dideliu džiaugsmu. Gaila, kad tinklaraščio rašymui vis nelieka laiko, tačiau viliuosi vasarą jam skirti jo daugiau.

IMG_7856 – kopija.JPG

Šį kartą skubu papasakoti apie priemonę, kurią naudoju jau daugiau nei du mėnesius, tai –  Uriage Hyseac serijos pasta spuogams. Šio brendo odos priežiūros priemonių nesu bandžiusi, tačiau prireikus priemonės pavieniams spuogeliams, akys užkliuvo už šios. Gamintojo aprašymas skamba gerai:

Tirštos konsistencijos pasta, kurios sudėtyje yra arbatmedžio aliejaus, žaliojo molio, Uriage terminio vandens bei cinko oksido, akimirksniu valo, džiovina ir naikina spuogus, kartu neišsausindamas odos ir stiprindama apsauginį odos barjerą. Tik pastebėjus raudoną spuogą, užtepkite ant jo pastos ir palikite nakčiai, ryte nuplaukite vandeniu. Jeigu būtina, procedūrą pakartokite.

Kalbant apie produktą, tai taip, jis tirštas šviesios žalsvos spalvos. Užsitepus ant odos, lengvai nenusivalo, yra klampus. Žinoma, išsitepliojimas šia pasta visą veidą žaviai neatrodo. 😀 Priemonė neturi ryškaus kvapo. Kaip ir yra aprašyme naudoju jį nakčiai. Galiu pasakyti, kad produktas man patinka. Jaučiant, jog kyla didelis ir skausmingas spuogas jį patepus šia priemone per naktį jis matomai aprimsta, sumažėja raudonumas, patinimas. Arba priešingai  – subręsta iki pūlinuko, tad greičiau išgyja. Vienas iš priemonės privalumų, kad ji nesausina odos, kaip kartais būna naudojant priemones nuo spuogų. Taip pat ji naudojasi taupiai, tad ir užteks ilgam, o ir kaina nėra labai aukšta. Priemonė maloniai nustebino, tikrai rekomenduoju išbandyti merginoms turinčioms problemų su spuogeliais. 

Privalumai:

  • Gydo spuogelius
  • Skalsiai naudojasi
  • Nesausina odos

Trūkumai:

  • Klampus, matomas išsitepus

Kaina: apie 9 – 12 eurų

Kur galima įsigyti: Eurovaistinėje, Camelia vaistinėje https://www.herba.lt, 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s