KERASTASE L’incroyable blowdry šilumos suaktyvinamas losjonas plaukams formuoti karštais prietaisais.

IMG_2701.jpg

Šį kartą apie priemonę plaukams, kurios aprašymas man skambėjo tiesiog tobulai ir priemonė atrodė 100 proc. tinkama. Štai kaip skamba priemonės aprašymas: 

Kerastase L’incroyable Blowdry tai šilumos suaktyvinimas losjonas plaukams. Priemonė leidžia sukurti ilgai išliekančias, tačiau lengvai pakeičiamas šukuosenas. Losjonas suteikia plaukams spindesio ir švelnumo. Kerastase L’incroyable Blowdry losjonas apsaugo plaukus nuo šiaušimosi 96 valandas net esant 80% oro drėgmei.

Šiaušimąsis didelė mano plaukų problema, kuri kamuoja tiek geru oru, tiek esant drėgmei po lietaus. Todėl vien dėl šios priežasties pagalvojau, kad priemonę reikėtų pabandyti. O kartais mėgstu savo plaukus paformuoti garbanotuvu, džiovintuvu, tad nusprendžiau, kad priemonė man tikrai tinkama. 

Taigi, apie pačią priemonę ir mano nuomonė apie ją. Produktas yra balsvos, skystesnės, tačiau gana kreminės konsistencijos. Turi gana stiprų kvapą, kuris nėra nei saldus, nei labai gaivus. Asmeniškai man losjono kvapas netrugdo. Produktas tepamas ant drėgnų plaukų, mano vidutinio ilgumo plaukams užtenka vieno paspaudimo, kadangi priemonės nedengiu prie šaknų. Po to seka plaukų džiovinimas ir dar sekantis žingsnis – plaukų garbanojimas/tiesinimas. Galiu drąsiai sakyti, kad priemonė neapsunkina ir neriebalina plauko. Plaukai išlieka minkšti, paslankūs. 

Suformuoti garbanojimo žnyplėmis plaukai tikrai išlieka ilgiau, nereikia daugiau naudoti formavimo priemonių, nebent šiek tiek lako. Skirtumą naudojant priemonę ir be jos tikrai pastebėjau. Tad sakyčiau šukuosenos užfiksavimas – pagrindinis priemonės pliusas. Deja, kalbant apie šiaušimosi problemą, losjonas padeda nedaug, esant didesnei drėgmei plaukai vistiek šiaušiasi į visas keturias puses. Tad priemonę vertinu dvejopai, patiko, kad išlaiko plaukų formavimą, tačiau tikėjausi didesnio poveikio kovojant su plaukų putimosi ir šiaušimosi problema. Priemonė naudojasi taupiai, tad tai yra pliusas, kadangi Kerastase priemonės nepigios. Apibendrinant, manau, kad losjoną vertą išbandyti toms, kurios mėgsta garbanoti, tiesinti savo plaukus. 

Privalumai:

  • Neapsunkina plauko
  • Išlaiko šukuoseną ilgiau
  • Taupiai naudojasi

Trūkumai:

  • Aukšta kaina
  • Nesusidoroja su šiaušimosi problema

Kaina: iki 35 eurų

Kur galima įsigyti: www.topbeauty.lt, http://www.inhair.lt

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s