„ANDALOU NATURALS“ kreminis veido prausiklis

Šiandien įrašas apie veido prausiklį iš Andalou Naturals, kuris turi skaistinamąjį poveikį. Taigi pradėkime nuo to, kad retai pasiteisina mano perkama natūrali kosmetika, dažnai susiduriu sunkiomis, nemaloniomis tekstūromis, riebumo pojūčiu, nemaloniais kvapais ir gana aukšta kaina, nors produktas atrodo nepadaro nieko. 

IMG_8272.JPG

Nesu iš tų, kurios ypatingai seka produktų sudėtis, kartais į tai atkreipiu dėmesį, tačiau naudoju priemones, kurios suteikia kosmetinį ir greitą poveikį, tačiau nepasižymi gera sudėtimi. 

Tad išbandyti geros sudėties produktą įdomu ir malonu, tačiau dažnai tuo viskas ir užsibaigia ir produkto nebekartoju. Tad šiandien trumpai papasakosiu apie Andalou Naturals prausiklį. 

Taigi,šis produktas patogioje pakuotėje, kadangi yra su dozatoriumi. Pakuotės talpa 178 ml. Prausiklis yra įdomesnės konsistencijos tarsi kremo ir aliejaus mišinys, švelnus, bet gana skystokas. Kvapas man patiko, kaip ir daugumos natūralių priemonių, yra nestiprus, tačiau malonus. Produktas neputoja, jį tiesiog įmasažuoju į odą ir nuplaunu šiltu vandeniu. Deja, pastebėjau, jog produktas labai prastai nuplauną makiažą, produktą reikia naudoti du kartus iš eilės, o galiausia vistiek visą veidą nuvalius miceliniu vandeniu pastebimi likučiai. Tai didelis šios priemonės minusas, nes visgi naudodamą veido prausiklį aš iš juo ir tikiuos – švarios odos. 

IMG_8292

Kalbant apie pliusus, reiktų paminėti, jog prausiklis nei kiek nesausina odos. Oda jaučiasi tarsi pamaitinta. Tad manau jį geriausia naudoti, tuomet kai nenaudojamos makiažo priemonės, o tiesiog norima nuprausti ir atgaivinti veidą. Žinoma sudėtyje esantys aliejai labai džiugina, nes sudėtis, mano akimis,kokybiška.

Apibendrinant galiu pasakyti, kad apart geros priemonės sudėties jo antrą kartą nepirkčiau, kadangi kaina aukšta, produktas naudojasi gana greitai, o švaros pojūčio trūksta. 

Privalumai:

  • Gera sudėtis
  • Nesausina odos

  Trūkumai:

  • Greitai naudojasi
  • Nepšalina nešvarumų

   

 • Kaina: iki 13 eurų
 • Kur galima įsigyti: http://loveorganics.eu/lt, iherb.com
Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s