MAC Studio Fix Fluid makiažo pagrindas

Makiažo pagrindus man labai patinka išbandyti, vis ieškau to tobulo, ilgai išliekančio, maskuojančio, matinio, tačiau natūraliau atrodančio produkto. Tokių paieškų vedina išbandžiau ir MAC Studio Fix Fluid pudrą, kadangi šio gamintojo kreminės pudros susilaukia daug teigiamų atsiliepimų, nutariau, išbandyti. 

canva-photo-editor

Taigi, tradiciškai, pradėkim nuo pakuotės. Deja, pudra yra tik su kamšteliu, t.y be dozatoriaus. Tai daugumos brangesnių brandų bėda, tačiau šį kartą aš įsigijau ir pompą, galvodama apie ateitį, kad galbūt ji pravers, kai norėsiu išbandyti kitus MAC produktus, o gal pritaikysiu ir kitiems.

Vienas didelis šios pudros minusas – kvapas. Jis intensyvus ir labai keistas, tarsi plastmasės ar kokių klijų, sunku net apibūdinti. Net užsitepus dar kurį laiką persekioja tas keistas aromatas, kuris tikrai nedžiugina. Merginos, bandžiusios šį produktą, tikrai supras apie ką aš kalbu. 😉

IMG_5739

IMG_5749

Pudros konsistencija maloni, gana skysta. Tačiau tepama ant veido greit džiūsta ir tarsi užsifiksuoja, tad ją stengiuosi išsklaidyti nedelsiant. Aprašyme ši pudra apibūdinama kaip natūralų matinį efektą teikiantis makiažo pagrindas. Su kuo iš esmės sutikčiau, kadangi nors pudra ir yra matinė, ji nėra labai išsausinanti. Žinoma kažkokie ryškesni išsausėjimai bus pastebimi, tačiau neypatingai. Pudra galėčiau priskirti prie ilgai išliekančių, po visos darbo dienos ji atrodo gana padoriai. Nors mano odos riebalavimosi sukontroliuoti jai vistiek nepavyksta (su šia bėda visgi geriausiai susidoroja Estee Lauder Double Wear, bet apie ją kitą kartą). Maskavimas pakankamai geras, užmaskuos veido raudonį, dėmeles ir panašias problemas. Taip pat turi SPF15, kas mano manymu yra pliusas.

Beje, turiu pagirti atspalvių pasirinkimą – jis tikriausiai plačiausias, lyginant su kitais žymiais gamintojais. Mano turimas atspalvis – NW15, kuris rudenėjant darosi šiek tiek per tamsus. Pudra neoksiduojasi, kas taip pat yra pliusas. 

Mano manymu, nors pudra ir yra natūralesnį efektą suteikianti, naudoti jos kasdien nerekomenduoju ir stengiuosi to nedaryti pati, nes ji kimš poras. Pabaigai, galiu pasakyti, kad šiuo makiažo pagrindu nenusivyliau, jame galima įžvelgti tiek pliusų, tiek minusų. Manau tai geras pasirinkimas ruošiantis įvairioms progoms ar tiesiog dienoms kai norisi maskavimo bei geresnio išsilaikymo.

Privalumai:

  • Platus atspalvių pasirinkimas
  • Gerai maskuoja
  • Ilgai išsilaiko
  • Turi SPF15

Trūkumai:

  • Nemalonus ir stiprus kvapas
  • Be dozatoriaus
  • Aukštesnė kaina

Kaina: iki 32 eurų

Kur galima įsigyti: http://www.douglas.lt 

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s