ORGANIC SHOP PLAUKŲ KAUKĖ AVOKADAS IR MEDUS

Ne kartą esu gyrusi Organic Shop kūno šveitiklius, kurie puikaus aromato, prieinamos kainos, o ir savo paskirtį atlieka puikiai. Apie vieną iš mėgstamiausių kūno šveitiklių rašiau seniau, galima paskaityti „Organic Shop“ cukraus kūno šveitiklis su mangais.

IMG_5947

O dabar pasidalinsiu savo nuomonę apie plaukų kaukę, kurią nusprendžiau išbandyti dėl labai prieinamos kainos, jos kaina akcijos metu nesiekė nei 2 eurų! Organic Shop kaukė plaukams yra su avokado aliejumi ir medaus ekstraktu. Pasak gamintojo ji atstato plaukus nuo šaknų iki galiukų, stiprina struktūrą, minkština ir teikia žvilgesio. 

IMG_5955

IMG_5960

Produkto vartojimas paprastas, išsitrini plaukus ir palaikai 2-3 minutes. Aromatas švelnus, kvepia avokadais. Konsistencija tiršta, naudojasi ji gana netaupiai, tačiau pakuotė yra 250 ml talpos, tad porai mėnesių man užtenka. O dabar apie poveikį. Kaukę vertinčiau ganėtinai gerai, kadangi ji padeda plaukus lengviau iššukuoti, jie švelnesni ir paslankesni. Tai nėra viena iš tų kaukių, kur efektas wow, tačiau įvertinant kainos ir kokybės kainą, kaukė tikrai neprasta. Vaikštinėjant Maximoje siūlyčiau pasižiūrėti į Organic Shop kosmetikos stendą, kadangi ten galima rasti tikrai neprastų produktų.

Privalumai:

  • Palengvina iššukavimą
  • Glotnina plaukus
  • Labai prienama kaina

Trūkumai:

  • Nepastebėjau

Kaina: iki 3 eurų

Kur galima įsigyti: Maxima, eshop.elevita.lt, pigu.lt

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s