BENEFIT Hoola bronzantas

Sveikos mielosios,

Tinklaraščio įrašą noriu paskirti vienam iš žymiausių bronzerių visame kosmetikos pasaulyje –  Benefit Hoola Matte Bronzer. Daug merginų visame pasaulyje šį daikčiuką naudoja jau daugelį metų, o pagyros jam vis dar nedingsta. Žinoma, pagundai jį išmėginti neatsispyriau ir aš. Įsigytas jis dar vasarą, kuomet Lietuvoje šios kosmetikos dar nebuvo, tačiau džiugu, kad Benefit kosmetika dabar pasiekiama lengviau.

IMG_8567

Taigi, visų pirma apie pakuotė, ji kartoninė dežutė su veidrodėliu, kurioje produkto yra 8 g. Pakuotė mano nuomone nėra viena iš patogiausių, kadangi ji gana gili, o ir žinant, kad produktas nėra iš pigiųjų norėtųsi kokybiškesnio įpakavimo. Nors šią situaciją pataiso pridėtas mini šepetėlis, kuris visai kokybiškas ir jį tikrai galima naudoti kartu su produktu, norint pakontūruoti. 

Hoola bronzanto atspalvis gana šiltas, tačiau nėra ryžas. Spalva tinka veidui suteikti šiltumo. Taigi, ši priemonė labiau tinkama veidui suteikti atspalvį, bet kaip kontūravimo pudra manau nėra pats geriausias spalvinis pasirinkimas. Tekstūra minkšta ir švelni, produktas dengiasi lengvai, yra pigmentuotas, tad svarbu nepadauginti. Nepasidengia plėmais, atrodo natūraliai. Deja, pastebėjau vieną didelį minusą – produktas labai birus. Pakuotėje visada yra pribyrėję bronzanto, tas labai liūdina, nes produktas yra išvaistomas, nupučiant visas tas dulkes…

 

Kalbant apie priemonės išsilaikymą ant odos galiu pasakyti, jog kartais po visos dienos jis tarsi išnyksta nuo veido, nebesimato kontūravimo žymių. Žinoma tai nutinka dėl to, jog mano oda tikrai riebi ir daug priemonių nuo jos tiesiog „nuplaukia“. Manau sausos ar normalios odos savininkės su tokiomis problemomis tikrai nesusidurs.

 

Taigi, apibendrinant produktas turi ir pliusų ir minusų. Išbandžius ir kitokias alternatyvas galiu pasakyti, jog kitą kartą pirkčiau The Balm Bahama Mama, kuris perpus pigesnis, o ir asmeniškai man atspalvis labiau priimtinesnis, nes yra šiek tiek šaltesnis, taip pat The balm priemonė nebyra taip smarkiai. Vertinu Hoola produkto pigmentaciją, išsisklaidymo lengvumą, tačiau nusivyliau produkto pakuote ir stipriu byrėjimu/pudriškumu. Vasarai manau šis produktas puikus pasirinkimas. Tačiau jeigu negalite skirti pinigų brangesnėms kosmetikos priemonėms, siūlau pažiūrėti ir kitus bronzantų variantus, kurie yra prieinamesni, tačiau nedaug skiriasi kokybe nuo mano aptartojo (dar viena puiki alternatyva KIKO Flawless Fusion Bronzer Powder).

Privalumai:

  • Natūraliai atrodo
  • Lengvai sklaidosi
  • Labai prienama kaina

Trūkumai:

  • Labai byrus
  • Nepatogi pakuotė

Kaina: iki 35 eurų

Kur galima įsigyti: douglas.lt

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s