CATRICE CAMOUFLAGE maskuojamasis kremas

IMG_7968

Šį vakarą trumpas įrašas apie man labai patikusį, bet nebrangų maskuoklį iš Catrice. Seniau esu aprašiusi, šios serijos skystą maskuoklį, kuriam taip pat negailėjau komplimentų. Apskritai, Catrice kosmetikos pudros ir maskuokliai man jau darosi tarsi atradimas, kadangi patiko tiek  Liquid Camouflage maskuoklis galite paskaityti čia, o makiažo pagrindą  HD Liquid Covarage naudoju jau antrą pakuotę (vis dar neaprašiau, bet tikrai planuoju). 

IMG_7965

Taigi ir šis mažytis maskuokliukas, kurio talpa 3 gramai, mane labai maloniai nustebino. Tiesa, kiekis atrodo apgaulingas, tarsi mažokai, tačiau tokį dalyką naudosit ir naudosit… na nebent nespėsit iki galiojimo laiko pabaigos, kuris 6 mėn. 🙂 Priemonė sukurta paslėpti dėmeles, randus, pigmentines dėmes. Tai nėra priemonė naudoti paakių zonoje, kadangi priemonė yra tirštos ir sunkesnės tekstūros. Ji pilno maskavimo, užmaskuos pakankamai gerai raudonumus ir kitas problemas. Norint, jog maskuoklis išsilaikytų kuo ilgiau būtina jį užfiksuoti biria arba kompaktine pudra. Mano turimas atspalvis yra pats šviesiausias 010 Ivory, kadangi aš esu baltaodė jis puikiai atitinka mano odos atspalvį. Galima rinktis iš 4 atspalvių, kas nėra didelė spalvų variacija. Priemonė pasiskirsto gana lengvai tiek pirštais, tiek kempinelė. Priemonė man išlieka ant veido iki 8-10 valandų. Maskuoklis kažkiek panašus į Artdeco Camouflage Cream, kuris galbūt dar sunkesnės ir sakyčiau kietesnės konsistencijos ir laikosi šiek tiek ilgiau. Tad jeigu patiko Artdeco turėtų patikti ir šis, kadangi dar pigesnis. 

Kaip minusą galiu įvardinti, jog produktą reikia naudoti atsargiai, t.y nenaudoti dideliais kiekiais ir labai dažnai,kada net nėra poreikio, kadangi kimš poras. Labai svarbu vakare gerai nusivalyti makiažą. 

Produktas pigus ir atlieka savo funkciją, ko daugiau galima norėti? Žinoma, kad rekomenduoju išbandyti!

Privalumai:

  • Prieinama kaina
  • Geras maskavimas
  • Taupiai naudojasi

Trūkumai:

  • Piktnaudžiaujant gali kimšti poras
  • Mažas spalvų pasirinkimas

Kaina: iki 3,5 eurų

Kur galima įsigyti: Eurokos, Drogas

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s