Pats geriausias akių apvadas – ISADORA Glossy Eyeliner

Džiugu su jumis pasidalinti savo įrašu apie kosmetikos prekę, kuri yra kartojama ir naudojama su dideliu džiaugsmu. Tai akių apvadas iš Isadoros, kuris man pats pačiausias iš visų mėgintų. 

IMG_9024.JPG

Šis eyelineris yra su ištraukiama plunksnele, priemonės yra 4 ml (patikėkit užteks ilgam). Šios priemonės užbaigimas yra blizgus, o ne matinis, tačiau tai man visai netrugdo. Priemonė greitai džiūsta, tad su ja dirbti reikia greitai. Turiu paminėti, jog jeigu priemonės patenka prie pat blakstienų ar ant jų, blakstienas tušu dažyti šiek tiek sunkiau, nes priemonė šiek tiek sulipina jas. Tai didžiausias pastebėtas priemonės minusas.

Galiu patvirtinti šios priemonės atsparumą vandeniui, net norint nuvalyti priemonę tenka padirbėti, jis nusiima tarsi plėvele, bet tai savaime suprantama, nes būtent dėl šios priežasties priemonė tokia ilgalaikė. Dar vienas šios priemonės pliusas – intensyvi spalva, kuri tokia pat intensyvi išlieka, kad ir po 12 valandų. Tad šį apvadą renkuosi esant šventėms ar kada reikia ilgalaikio makiažo. 

Tikrai verta išbandyti, nors šiuo metu kainuoja beveik 20 eurų. ( Anksčiau pamenu būdavo pigesnė… ) Merginoms, kurios turi ašarojančias akis, manau šis pasirinkimas puikus, kadangi priemonė neišsilieja, nebus nemalonių siurprizų, kuomet pamatai save su „pandos akimis“. Be šios priemonės neįsivaizduoju visų svarbių progų, kuomet reikia patikimumo ir atsparumo. Rekomenduoju!

Privalumai:

  • Ilgai išsilaiko
  • Intensyvi spalva
  • Atsparus vandeniui

Trūkumai:

  • Patepus ant blakstienų, jas sulipina

Kaina: iki 19 eurų

Kur galima įsigyti: Douglas, Drogas

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s