“CATRICE“ HD Liquid kreminė pudra

Kaip ir buvau žadėjusi įraše apie Catrice maskuoklį, pasidalinsiu savo įspūdžiais apie garsiąją Catrice HD Liquid pudrą. Taip, sakau garsiąją, nes ją bandė išties daug merginų, kai kurioms ji buvo nusivylimas, o kitoms tikras atradimas. Taigi, šiandien mano vertinimas. 

Visų pirma turiu pagirti buteliuką su pipete, pakuotė tikrai gera, patogi ir kalbant apie produkto kainą, atrodo net prabangi. Kadangi produktas skystas pipetė puikus pasirinkimas pakuotei. 

IMG_8846

Mano išsirinkta spalva pati šviesiausia 010 Ligth Beige, žinoma, pati šviesiausia. Ir turiu pagirti šį gamintoją, kad šviesus atspalvis tikrai labai puikus, nes yra šaltesnio tono, šiek tiek į pilkšvumą ir tikrai šviesus, manau tinkantis daugumai šviesiaodžių lietuvaičių žiemos metu. Taigi atspalviui – iškart pliusas. Viso atspalviai 4, bet pudra puikiai orientuota į šviesią odą. Girdėjau, kad kitoms ši pudra oksiduojasi ir pakeičia atspalvį, aš to nepastebėjau. Produkto konsistencija skysta, bėganti. Maskavimas vidutinis, sluoksniuojant – pilnas. Vienareikšmiškai turiu pažymėti tai, kad produktas riebios odos atstovėms. Man jis labai patiko – matizuoja odą, sulygina odos atspalvį, gana gerai išsilaiko, puikiai dengiasi su kempinelė. Tačiau sausiaodėms priemonė tikrai bus „per sausa“, paryškins išsausėjimus, nueis plėmais. Kalbant apie odos būklę nors mano oda probleminė, jokių papildomų išbėrimų naudojant šią pudrą neatsirado. Žinoma, ji gana ilgai išliekanti ir įsigerianti į veidą, tad ją nuvalyti reikia itin kruopščiai ir keliais etapais. 

IMG_8879.JPG

IMG_8884.JPG

Su mano didžiule bėda odos riebaluotumu dienos bėgyje ji susitvarko gerai lyginant su kitomis pudromis, tačiau iki tobulumo dar trūksta. Po 4 – 5 valandų veidas šiek tiek blizga, bet dar galima ir kentėti (su riebiaodėms nepritaikytomis pudromis šviečiu kaip disko kamuolys… ) Tai nėra pudra suteikianti maksimaliai natūralų efektą, pudra ganėtinai apkraunanti veidą, nors ir skystos konsistencijos. Tačiau man neslysta nuo veido, pamaskuoja, suteikia matinį efektą ir mane tai taip tenkino atsižvelgiant į kainą, kad naudoju jau antrą šios pudros buteliuką.  Dienos pabaigoje ji vis dar išlieka ant veido, žinoma neatrodo lyg ką tik padengus, bet tikrai dar ganėtinai padoriai. Beje ir porų kimšimo didesnio naudojant ją nepastebėjau. 

Sakyčiau, kaip už tokią kainą, merginos susiduriančios su riebia oda – bėkite išbandyti jei dar nebandėti. Manau, ši pudra rinkoje esanti jau apie porą metų tikrai atrado savo gerbėjus, kurie džiaugiasi produktu, taip pat kaip ir aš. 

Privalumai:

  • Gerai maskuoja
  • Išlaiko matiškumą
  • Turi labai šviesų atspalvį
  • Prieinama kaina

Trūkumai:

  • Paryškina išsausėjimus

Kaina: iki 7 eurų (akcijos metu įsigysite dar pigiau!)

Kur galima įsigyti: Eurokos, Drogas

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s