Nuostabus pasirinkimas vasarai – THE RITUAL OF SAKURA Kūno ir tekstinės dulksna

Sveikos merginos, 

Šią gražią dieną noriu su jumis pasidalinti savo įspūdžiais apie aromatus, nes mano bloge retai kada rašau apie kvapius purškiklius, o juolab kvepalus, nes jie man atrodo labai individualus dalykas, kas man patinka nebūtinai patiks tau, ir atvirkščiai… O jeigu visgi jums būtų įdomu įrašai apie kvepalus, parašykite. Tačiau negaliu nepasidalint įspūdžiais apie Rituals kūno purškiklį. Visų pirma turiu pradėti nuo to, jog apskritai Sakura linija mano nuomone yra man pati pačiausia ir verčiausia dėmesio visame Rituals asortimente. Šis aromatas labai moteriškas, švelnus ir gaivus. 

IMG_7169

Švelnaus sakurų aromato kūno ir tekstilės dulksna gali būti naudojama tiek ant odos, tiek ant patalynės, tačiau aš asmeniškai tiesiai ant odos jos nenaudoju, kadangi sudėtyje pirmoje eilėje alkoholis, aš sąmoningai renkuosi nesipurkšti jo ant odos, kad nesausintų, o ir kvapas ant rūbų išlieka pakankamai ilgai 4 – 5 valandas (ilgiau nei ant odos), tai tikrai puikus išsilaikymas žinant tai, kad čia kūno dulksna, o ne tualetinis vanduo.  Dažniausiai man ji pakeičia lengvus kvepaliukus į darbą arba kai reikia kažkur lėkti tvarkytis reikalų. Artėjant vasarai tai išvis puikus pasirinkimas, kai nenorima sunkių aromatų. 

IMG_7163

Purškiklio yra 50 ml, tad naudojant vietoje kvepalų jis naudojasi ganėtinai greitai, tačiau visgi manau, kad kaina atitinka kokybę. Kas dar nežinote šios Rituals linijos, einant pro šalį tikrai siūlau pauostyti aromatą, nes tai gali būti jūsų atradimas. 🙂 Kadangi šią liniją sudaro gausybė produktų galėsi rinktis iš dušo putų, kūno kremo ir kitų kūno priežiūros priemonių. Žinoma būtų  puiku, kad Rituals sukurtų ir šios linijos kvepalus, tikrai nusipirkčiau. 

Tai tiek šiam kartui, kvepėkite ir žydėkite kaip šis nuostabus pavasaris! 😉

Privalumai:

  • Gaivus ir vasariškas aromatas
  • Gerai išsilaiko aromatas
  • Prieinama kaina

Trūkumai:

  • Greitai naudojasi 

Kaina: iki 17 eurų

Kur galima įsigyti: rituals.lt, feelunique.com

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s